Modne fasony butów

Moda w butach zmienia się tak samo szybko jak moda w ubraniach. Co sezon widzimy zmianę w fasonie, kolorystyce, dodatkach itd. Fason buta powinien być wybierany przede wszystkim zgodnie z jego planowanym zastosowaniem, czyli, nie kupimy wysokich szpilek na grilla z przyjaciółmi, tak samo jak balerinek, na weselne przyjecie siostry.

Modnych fasonów mamy obecnie wiele. Latem najmodniejsze są wszelkie klapki, zarówno te w fasonie tradycyjnym , jak i bardziej fantazyjne zakładane np. na jeden palec, japonki lub z całkowicie zakrytymi palcami. Bardzo modne są także buty na koturnach i na platformachobuwie sportowe itp. Trend ten utrzymuje się już któryś sezon z rzędu. Buty na koturnach idealnie leżą na kobietach o niższym wzroście, w subtelny sposób dodają kilku centymetrów wzrostu. Bardzo modne są także baleriny, płaskie buciki tworzone na styl tych, w których tańczą tancerze w profesjonalnych baletach.

Oferta balerinek, jest bardzo szeroka, łączą one styl klasyczny z nowoczesnym, przypadają do gustu wielu kobietom . Zachwycają zarówno wzorami jak i kolorystyką. Z roku na rok baleriny stają się coraz ciekawsze i subtelne, na wybór nie można narzekać. Balerinki są idealne dla kobiet w różnym wieku, także dla młodzieży i małych dziewczynek. Jest to taki fason obuwia, że nadaje się dla każdego wieku.

Mówiąc o modnych butach, nie możemy pominąć butów tzw. Botki, są to pięknie wyprofilowane buty, za kostkę, lub na połowę łydki. Mogą być wiązane, wkładane lub zapinane na suwak błyskawiczny. Botki wyglądają niesamowicie na długich nogach, szczupłe łydki nabywają w tych butach, niesamowitego wdzięku i seksapilu. Botki mogą mieć obcasy o różnych wymiarach. Jest to wygodne dla pań, które nie lubią bardzo wysokich obcasów, ale za to kochają styl tego fasonu, mogą wybrać botki na niższym słupku. Modny fason butów, to także kalosze. Do niedawna nie zauważane, obecnie mamy szeroka gamę wzorów. Kalosze są najmodniejszym obuwiem na deszczowe dni i wcale nie jest to domeną tylko i wyłącznie dzieci. Myśląc o obuwiu zimowym, nasuwa się jedna myśl – kozaki.

W każdym sezonie króluje inny fason, raz modne są długie czuby, zaraz zaokrąglone czubki. Modne są bardzo kozaki typu oficerki, oraz muszkieterki. Najmodniejsze kozaki, zdają się być płaskie i wygodne, oraz koniecznie skórzane, pięknie wypielęgnowane. Jednak zawsze w naszej szafie powinny znaleźć się także, modne kozaki na obcasie lub koturnie. W końcu nigdy nie wiadomo, jaka okazja nam się przydarzy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.