Wygodne buty męskie

Każdy mężczyzna powinien mieć eleganckie i modne obuwie męskie. Jakie by nie były czy drogie, czy średniej klasy, zawsze bezdyskusyjnie muszą być czyste! Dobrze jeśli mężczyzna wie jakie buty na jaką okazję włożyć, to bardzo ważne, czasem źle dobrane obuwie psuje cały efekt ubranego ciekawie pana. Trzeba wiedzieć jakie buty włożyć na przyjęcie wieczorne, a jakie na luźną imprezę ze znajomymi. Częstym problemem spotykanym wśród panów, jest odpowiedni dobór skarpet do danego typu obuwia. Na pewno bezdyskusyjnie jasne skarpety (choćby nawet bardzo długie były spodnie garnituru) – nie pasują do ciemnego garnituru. Bardzo ważną kolejną kwestią jest, dobór obuwia latem. Zazwyczaj panowie noszą klapki lub sandały. Panowie! Nie nosimy do tego rodzaju obuwia skarpet! Istnieje taki trend zwłaszcza wśród polskich mężczyzn, może i jest wygodniej, ale na pewno nie wygląda to dobrze i przyciąga tylko zniesmaczone damskie spojrzenia.

Bardzo fajnie kiedy mężczyzna ma schludnie wyglądające stopy latem, w końcu kobiety dbają o piękny wygląd paznokci i skóry stóp, to i panowie powinni. Wszyscy chodzimy z odkrytymi stopami latem, zatem fajnie jeśli są one zadbane. Jeśli chodzi o obuwie sportowe, bardzo mocne obecnie są męskie buty Conversy. Widujemy je na każdym kroku, i to w połączeniu z eleganckim strojem.

Mężczyźni coraz odważniej łączą style, jednak zdania na temat takiego połączenia są podzielone. Być może jest to najbardziej nowoczesny trend i ciekawe odstępstwo od klasyki, jednak trzeba pamiętać, że taki wizerunek nie jest formalnym wizerunkiem. Nie wypada w taki sposób ubierać się do biura, czy na poważne spotkania urzędowo- biznesowe.

Sportowe obuwie połączone z elegancką klasyką, idealnie sprawdza się w środowiskach artystycznych, czy wśród projektantów i osób zajmujących się modą. Elegancki mężczyzna, ma stylowe mokasyny wypolerowane, czyste i zadbane. Mokasyny męskie, powinny być zawsze skórzane, tylko wtedy możemy mówić o stylu i klasie. Największy problem z obuwiem mają mężczyźni latem. Bowiem jest gorąco, każdy chce chodzić z gołymi stopami, jednak trzeba pamiętać, że mimo upałów do stroju formalnego niedopuszczalne jest wkładanie klapek. Modny mężczyzna zawsze powinien mieć modne buty, są one ważnym dodatkiem nie tylko dla kobiet.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.