Piękne obuwie ślubne

Każda panna młoda skrupulatnie przygotowuje przede wszystkim swój strój na ślub. Z założenia ślub przeżywa się raz w życiu, w związku z tym wszystko musi być dograne i urządzone idealnie na tą okazję. W pierwszej kolejności, szukamy sukni ślubnej. Dopiero kiedy suknia jest już wybrana, wiadomo jakie ma ozdoby i fason, powinnyśmy szukać odpowiednich butów ślubnych.

Co sezon zmieniają się trendy w modzie ślubnej, jest też tak w pewnym sensie z butami, jednak jakie by nie były zawsze muszą być bardzo wygodne. To w pięknych butach mamy złożyć przysięgę ślubną, a następnie przetańczyć całą noc. Dlatego przede wszystkim buty ślubne muszą być wygodne. Wysokość obcasa, dobiera się zawsze do sukni. Dlatego dobrze kiedy na przymiarkę generalną sukni, wybierzemy się już z obuwiem ślubnym, wówczas długość sukni zostanie idealnie dopasowana do danego obuwia. Całość będzie wyglądała pięknie, idealnie dopasowana i wybrana.

Do niedawna bardzo modne były buty ślubne z czubkiem, obecnie najmodniejsze są te z okrągłymi przodami, mniej drapieżne bardziej w stylu retro. Jednak wiadomo nie każda panna młoda kieruje się trendami, jeśli suknia będzie w bardzo nowoczesnym stylu, trudno będzie dopasować do niej obuwie w stylu retro. Coraz częściej panny młode decydują się na płaskie buty ślubne. Oczywiście wybór takiego obuwa, mógłby być poprzedzony odpowiednią porą roku, ciężko będzie pannie młodej w płaskich butach, jesienią lub zimą.

Nie każda panna młoda uwielbia wysokie obcasy, jeśli na co dzień nie nosimy wysokich butów, nie porywajmy się na takie na nasz ślub. Nie będzie można skupić się na emocjach, wrażeniach czy zabawie, bo wciąż będziemy myśleć o tym jak bardzo bolą stopy i kiedy w końcu zdejmiemy te buty. Takiej nocy weselnej nie chciałaby chyba żadna z nas.

Można znaleźć piękne buty ślubne na niskim obcasiku, a nawet płaskie. Z reguły takiego rozwiązania poszukują wysokie panny młode, które nie chcą dodatkowo dodawać sobie centymetrów. Obuwie ślubne powinno być wyjątkowe, oryginalne, w końcu takiego obuwia raczej nie założymy już więcej. Będzie ono piękną pamiątką cudownego wydarzenia w naszym życiu. Dobrze wybrać markowe obuwie włoskie, wygoda gwarantowana. Fajnie jeśli  obuwie udałoby się dopasować idealnie do stylu sukni, oraz po całej nocy hucznej zabawy móc powiedzieć, że nogi w ogóle nie bolą.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.